Soutěže

Soutěže a olympiády

Naši studenti dlouhodobě obsazují na různých soutěžích a olympiádách přední místa, a to i v celorepublikovém měřítku. Na této stránce přinášíme jejich největší úspěchy za uplynulé školní roky.

Školní rok 2017/2018

Soutěže ve zpracování textu na počítači

  • Naši studenti se zúčastnili následujících soutěží: pražská soutěž ve wordprocessingu na OA Hovorčovická (vyhrál David Mašek, 3AL), Mikulášská soutěž na OA Dušní, Mistrovství republiky open ve zpracování textu na PC v Litovli, Krupkorektura na OA Bubeneč, pražské kolo mistrovství žáků středních škol ve zpracování textu na PC na SOŠ Lipí (David Mašek vyhrál wordprocessing), Velikonoční beránek na Karlínské OA, Májový turnaj na OA Hovorčovická, mezinárodní internetová soutěž Intersteno 2018 a Mistrovství ČR žáků středních škol ve zpracování textů na OA Hradec Králové
  • David Mašek získal bronzovou medaili v kategorii juniorů v disciplíně wordprocessing na MR open v Litovli, Adéla Vaňková vybojovala bronzovou medaili ve stejné disciplíně ve věkové kategorii žáci, Natálie Frásová skončila ve wordprocessingu v juniorech na 5. místě
  • David Mašek vybojoval bronzovou medaili ve wordprocessingu na středoškolském mistrovství republiky v Hradci Králové, Adéla Vaňková skončila na 7. místě a Natálie Frásová na 10. místě (obě ve wordprocessingu) a Dominik Novák obsadil 9. místo v korektuře textu

Ekonomické soutěže

Naši studenti uspěli v pražské soutěži 2. ročníků IT ZEUS (UCE + EKO + IT + ZEM) – 3. místo obsadili Ivan Fulyarov a Patrik Pavézka (oba 2CL).

Jazykové soutěže

V březnu 2018 skládaly studentky 4. ročníku zkoušku CAE a všechny byly úspěšné. Jmenovitě jsou to: Adéla Krejzová (4BL), Veronika Broučková (4BL), Valentýna Bauerová (4CL), Eliška Palátová (4BL), Gabriela Králová (4BL). Zařadily se tak po bok Elišky Stefanové a Terezy Nelly Stefanové, které získaly certifikát již loni. Jsou to historicky první studentky, které certifikát na úrovni C1 na naší škole získaly.

Sportovní soutěže

Ze sportovních soutěží jsme se zúčastnili florbalu, malé kopané, beachvolejbalu, futsalu, přespolního běhu, stolního tenisu, badmintonu, poháru Masopusta v kopané, Juniorského maratonu, futsalu, házené a poprvé i silového víceboje.

Letošní školní rok byl opět výsledkově velmi úspěšný. Už tak široký záběr sportů, kterých se naše škola účastní, ještě rozšířil silový víceboj. Celkové 5. místo je velkým příslibem do dalších let. Největší úspěchem je bezpochyby 3. místo na MČR v badmintonu. Za další velký úspěch lze považovat i obhajobu loňského vítězství ve florbalovém turnaji VŠFS.  Po několika letech zaznamenala děvčata i výrazný úspěch v házené, kde obsadila výborné 3. místo. Rovněž dívčí družstvo se svým 3. místem na vánočním turnaji ve volejbalu mile překvapilo. 

Školní rok 2016/2017

Soutěže ve zpracování textu na počítači

  • naši studenti se zúčastnili následujících soutěží: pražská soutěž ve wordprocessingu na OA Hovorčovická (vyhrála Ludmila Horáková, 4AL), Mikulášská soutěž na OA Dušní, Mistrovství republiky open ve zpracování textu na PC v Litovli, Krupkorektura na OA Bubeneč (vyhrála Lucie Šenková, 4CL), pražské kolo mistrovství žáků středních škol ve zpracování textu na PC na OA Kubelíkova (Ludmila Horáková vyhrála wordprocessing a Lucie Šenková korekturu textu), Kollárův beránek na Karlínské OA, Mistrovství ČR žáků středních škol ve zpracování textů na OA Choceň, Májový turnaj na OA Hovorčovická, mezinárodní internetová soutěž Intersteno 2017 a Mistrovství světa ve zpracování textu v Berlíně
  • Ludmila Horáková získala zlatou medaili v kategorii juniorů v disciplíně wordprocessing na MR open v Litovli, Lucie Šenková na stejné soutěži ve stejné věkové kategorii získala stříbrnou medaili v korektuře textu
  • Lucie Šenková vybojovala stříbrnou medaili v korektuře na středoškolském mistrovství republiky v Chocni
  • V červenci 2017 proběhlo v Berlíně Mistrovství světa ve zpracování textů na počítači, kde Ludmila Horáková získala stříbrnou medaili ve wordprocessingu, Lucie Šenková bronzovou medaili v korektuře textu a David Mašek (2AL) vybojoval 4. místo ve wordprocessingu

Ekonomické soutěže

  • Celopražská ekonomická soutěž OA, ČAO Resslova 8: 3. místo – Jaroslav Barták 4AL, Kristýna Dejlová 4AL, Lucie Ježková 4DO
  • Ekonomický tým – trojice našich studentů Jaroslav Barták, Tomáš Linger a Daniel Jaderko (všichni 4AL) 1. místo v krajském kole a 3. místo v celostátním finále. Soutěžilo se v disciplínách zpracování projektu, test z EKO, UCE, IKT a PRA a prezentace
  • Ekonomický trojboj (pražská soutěž EKO + UCE na OA Dušní) – 2. místo týmu ve složení Kateřina Páchová (3BL), Josef Chvojka (3CL), Tereza Krajňáková (3DO). Tým soutěžil v disciplínách test, ekonomická hra Riskuj a prezentace (na téma penzijní systém)
  • IT ZEUS, ČAO Resslova 5: 4. místo – Mutlová Nikola 2AL, Macháňová Leona 2AL
  • Má dáti/Dal, školní kolo: 1. místo Tereza Mullerová 4BL, 2. místo Lenka Zahradníková 4DO, 3. místo Lucie Ježková 4DO

Jazykové soutěže

  • Dne 30. 11. 2016 se konala mezinárodní soutěž BEST IN ENGLISH, naše škola se umístila na 108. místě v České republice a celkově na 235. místě na světě. V rámci Hlavního města Prahy jsme skončili na 22. místě. Celkově jsme získali 1058 bodů. Náš nejlepší student byl Arnošt Kučera ze 4CL – skončil na 124. místě se 116 body. Druhým nejlepším byl Jaroslav Barták ze 4AL – na 266. místě se 114 body. Třetí nejlepší byla Veronika Broučková ze 3BL – na 840. místě se 109,5 body. Celkem se soutěže zúčastnilo 683 škol z celého světa, 280 škol bylo z České republiky. Celkově soutěžilo 15 107 studentů z celého světa, z toho 6 998 studentů z České republiky. 

Sportovní soutěže

  • Volejbal: dívky – semifinále, chlapci – skupina
  • Stolní tenis: dívky – čtvrtfinále
  • O Pohár Masopusta ve fotbalu: chlapci – 2. místo v okresním kole pro Prahu 10
  • Přespolní běh: dívky – 4. místo, chlapci – 7. místo
  • Minifotbal: chlapci – postup do finále a konečné 9. místo
  • Florbal: chlapci – semifinále, dívky – semifinále
  • Badminton: chlapci – čtvrtfinále, dívky – 1. místo; Mistrovství republiky smíšených družstev (Malý, Kuriš, Říha, Járová, Šeblová, Kortanová) – 2. místo!
  • Juniorský maraton: chlapci + dívky – 9. místo
  • Pohár VŠFS ve florbalu: chlapci (Lisa 2CL, Ryp a Procházka 1AL, Šmíd 3DO, Běhal a Pavézka 1CL, Havlíček 2DO a Kos 2BL) – 1. místo
  • Pohár VŠFS ve fotbalu: chlapci (Červený, Hamouz, Kostka a Plíšek 1CL, Sita 1DO, Melíšek 3BL, Karpíšek a Kurdiovský 4AL, Peroutka 4CL, Varga 4BL, Hašek a Buneš 4DO) – 1. místo

Školní rok 2015/2016

Soutěže ve zpracování textu na počítači

  • naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, mistrovství republiky open v Litovli, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků středních škol ve zpracování textu, soutěže Kollárův beránek na Karlínské obchodní akademii, mistrovství ČR žáků středních škol v Novém Bydžově, Májového turnaje na OA Hovorčovická a mezinárodní internetové soutěže Intersteno
  • Tomáš Vaňák vyhrál v listopadu 2015 soutěž ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, v prosinci 2015 vybojoval titul juniorského mistra republiky v disciplíně wordprocessing a dále získal bronzovou medaili v disciplíně korektura textu na mistrovství republiky open, v březnu 2016 vyhrál pražské kolo mistrovství žáků středních škol ve wordprocessingu a skončil na 3. místě v korektuře textu a v dubnu 2016 vybojoval bronzovou medaili na středoškolském mistrovství republiky v disciplíně wordprocessing
  • Ludmila Horáková skončila v listopadu 2015 na 2. místě na pražské soutěži ve wordprocessingu, v prosinci 2015 získala bronzovou medaili v disciplíně wordprocessing na mistrovství republiky open, v únoru vyhrála pražskou soutěž v korektuře textu, v březnu obsadila 2. místo ve wordprocessingu v pražském kole mistrovství žáků středních škol a na středoškolském mistrovství republiky obsadila 5. místo v korektuře textu a 7. místo ve wordprocessingu
  • Jakub Kohout vybojoval 3. místo na pražské soutěži ve wordprocessingu a 4. místo ve wordprocessingu na mistrovství republiky open
  • Lucie Šenková obsadila 4. místo v korektuře textu na mistrovství republiky open, 2. místo na pražské soutěži v korektuře, 2. místo v korektuře v pražském kole mistrovství žáků středních škol, 1. místo na soutěži v opisu textu Kollárův beránek a 4. místo v korektuře na středoškolském mistrovství republiky

Ekonomické soutěže

  • Celopražská ekonomická soutěž na OA Resslova 8 – zvítězila trojice našich studentů ve složení Klára Šulcová (4AL), Kateřina Karpíšková (4AL) a Tomáš Krajíček (4BL)
  • Holešovické Má dáti – Dal (pražská soutěž UCE) – 4. místo Martina Bláhová, 6. místo Tomáš Vaňák (oba 4BL)
  • Ekonomický tým – trojice našich studentů Kateřina Karpíšková (4AL), Kristina Ratajová (4AL) a Martina Bláhová (4BL) 1. místo v krajském kole a 6. místo v celostátním finále. Soutěžilo se v disciplínách zpracování projektu, test z EKO, UCE, IKT a PRA a prezentace
  • Ekonomický trojboj (pražská soutěž EKO + UCE na OA Dušní) – 3. místo týmu ve složení Lucie Ježková (3DO), Tomáš Linger (3AL), Jaroslav Barták (3AL). Tým soutěžil v disciplínách test, ekonomická hra Riskuj a prezentace (na téma hypotéky)
  • IT ZEUS (pražská soutěž UCE + EKO + IT + ZEM) – 1. místo týmu ve složení Kateřina Páchová, Denisa Kortanová (obě 2BL)

Sportovní soutěže

  • Minikopaná chlapců (semifinále)
  • Florbal: dívky semifinále, chlapci semifinále
  • Pohár J. Masopusta v kopané: základní skupina
  • Stolní tenis dívky 5. místo (Tereza Járová, Denisa Kortanová), chlapci základní skupina
  • Přespolní běh – dívky obsadily 5. místo (Jana Prozrová, Klára Procházková, Andrea Drsková, Leona Macháňová, Veronika Mathauserová), chlapci 17. místo; mezi jednotlivci Jana Prozrová vybojovala cenné 5. místo a Štěpán Kuriš byl čtvrtý.
  • V beachvolejbalu se uskutečnilo několik turnajů, ve kterých naše družstva vybojovala 5. až 8. místo a 9. až 12. místo. Největším úspěchem tak nakonec dopadl velikonoční turnaj, kde naše družstvo obsadilo krásné 2. místo.
  • V letošním roce se velmi dařilo chlapcům ve středoškolské futsalové lize, ve které dokázali v jednotlivých postupových kolech svou kvalitu a nakonec obsadili výborné 4. místo.
  • Badminton – po dvouleté odmlce jsme opět vyrazili na středoškolský turnaj v badmintonu. Výsledkem bylo 6. místo chlapců (Tomáš Bažík, Viktor Malý, Jan Pazderka). Mnohem lépe si vedla naše děvčata, která celý turnaj vyhrála (Tereza Járová, Denisa Kortanová, Karolína Jahodová). Vítězství družstva děvčat se dá považovat za největší sportovní úspěch v tomto školním roce.

Zeměpisná soutěž

  • Naši studenti Jaroslav Barták, Tomáš Linger a Nikola Šlabjarová vyhráli vědomostní soutěž pro pražské obchodní akademie na téma Evropa jako hospodářský partner zemí Asie a Blízkého východu

Školní rok 2014/2015

Soutěže ve zpracování textu na počítači

  • naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, mistrovství republiky open v Olomouci, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, pražského Vánočního turnaje na OA Dušní, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků středních škol ve zpracování textu na ČAO Resslova 5, soutěže Kollárův beránek na Karlínské obchodní akademii, mistrovství ČR žáků středních škol (OA Ostrava – Mariánské Hory), Májového turnaje na OA Hovorčovická, mezinárodní internetové soutěže Intersteno a mistrovství světa v Budapešti
  • Ludmila Horáková (2AL) získala v listopadu 2014 bronzovou medaili na mistrovství republiky open ve zpracování textu, a to v kategorii juniorů v disciplíně wordprocessing (profesionální formátování mnohastránkového textu ve Wordu), Tomáš Vaňák (3BL) vybojoval v korektuře textu 4. místo a ve wordprocessingu 5. místo, Jakub Kohout (2BL) pak 9. místo v disciplíně wordprocessing
  • Tomáš Vaňák získal v dubnu 2015 stříbrnou medaili na středoškolském mistrovství republiky v disciplíně wordprocessing, Ludmila Horáková byla v téže disciplíně na 5. místě, Richard Stiebal (4AL) skončil v korektuře textu na 6. místě a Lucie Šenková (2CL) v téže disciplíně na 10. místě
  • Tomáš Vaňák získal v červenci 2015 stříbrnou medaili a tedy titul vicemistra světa na mistrovství světa v Budapešti, Lucie Šenková získala stříbrnou medaili a titul vicemistryně světa v disciplíně korektura textu, Ludmila Horáková obsadila na mistrovství skvělé 5. místo v korektuře textu a Jakub Kohout obsadil v téže disciplíně 20. místo (všichni v kategorii juniorů do 20 let)

Ekonomické soutěže

  • naši studenti se zapojili do mezinárodní soutěže Global Enterprise Challenge, kde se sice neumístili do 3. místa (další výsledky nebyly zveřejněny), ale v dílčí soutěži, která probíhala jako počítačová simulace, se osmičlenný tým studentů ze třídy 2AL ve složení Jaroslav Barták, Tomáš Linger, Simona Pánková, Nikola Šlabjarová a ze třídy 3AL ve složení Klára Šulcová, Markéta Petrásková, Jakub Třeček, Kateřina Bílková umístil jako první v celosvětovém pořadí
  • studentky Ludmila Horáková (2AL) a Lenka Zahradníková (2DO) obsadili v pražské soutěži IT ZEUS (pořádané na OA Resslova 5) 2. místo
  • tým složený ze studentek Kristina Ratajová (3AL), Kateřina Karpíšková (3AL) a Martina Bláhová (3BL) obsadil v ekonomické soutěži Ekonomický trojboj pořádané na OA Dušní 1. místo
  • tým studentů ze 4BL ve složení Veronika Šnuriková, Matěj Srna a Jiří Čermák skončil na 3. místě v tradiční soutěži na Českoslovanské akademii obchodní, Resslova 8, která zahrnovala oblasti ekonomiky, účetnictví a hospodářského zeměpisu
  • soutěžní tým 4DO ve složení Kateřina Skokanová, Tereza Palová a Lucie Chábová skončil na 4. místě na soutěži Ekonomický tým, kterou pořádala Obchodní akademie v Dušní, Praha 1.

Sportovní soutěže

  • naši studenti se zúčastnili těchto sportovních soutěží: futsalová liga chlapců (čtvrtfinále divize), beachvolejbal (8. místo, 10. místo), florbal chlapci (semifinále), florbal dívky (semifinále), stolní tenis (skupina), přespolní běh družstev – chlapci 9. místo (jednotlivci: 6. místo Štěpán Kuriš), dívky 7. místo (jednotlivci: 3. místo Jana Prozrová)

Školní rok 2013/2014

Soutěže ve zpracování textu na počítači

  • naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, soutěže ZAV Hodonín, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, pražského Vánočního turnaje na OA Dušní, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků středních škol ve zpracování textu, mistrovství ČR žáků středních škol ve zpracování textu, pražské soutěže Kollárův beránek, Májového turnaje na OA Hovorčovická, mezinárodní internetové soutěže Intersteno, republikové soutěže ZAV Jihlava pro žáky 1. ročníků
  • Lucie Hejtmánková získala v prosinci 2013 zlatou medaili na mistrovství republiky open ve zpracování textu, a to v kategorii juniorů v disciplíně wordprocessing (profesionální formátování mnohastránkového textu ve Wordu)
  • na středoškolském mistrovství republiky ve zpracování textu (OA Neveklov) získala Lucie Hejtmánková v disciplíně wordprocessing zlatou medaili; Richard Stiebal obsadil 11. místo v disciplíně korektura textu, Tomáš Vaňák obsadil 19. místo v disciplíně korektura textu

Ekonomické soutěže

  • studenti ze třídy 2DO Sabina Holanová a Dominik Venta obsadili v pražské soutěži IT ZEUS (pořádané na OA Resslova 5) 2. místo
  • studenti ze třídy 3DO Lucie Chábová, Kateřina Skokanová a Tereza Paková obsadili v ekonomické soutěži pořádané na OA Dušní 2. místo
  • studenti ze třídy 4DO Lucie Hejtmánková, Lukáš Burian a Petra Vostrá obsadili 1. místo na tradiční ekonomické soutěži (pořádané na OA Resslova 8)

Sportovní soutěže

  • naši studenti se zúčastnili futsalové ligy (chlapci i dívky)), florbalu (ch, d), basketbalu (d), stolního tenisu (ch), házené (ch, d), badmintonu (ch, d) a frisbee (smíšená družstva).

Školní rok 2012/2013

Soutěže ve zpracování textu na počítači

  • naši studenti se zúčastnili celorepublikové soutěže pro studenty 2. ročníků Šenovský datel, pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, soutěže ZAV Hodonín, Mikulášské soutěže a Vánočního turnaje na OA Dušní, Mistrovství ČR open ve zpracování textů, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků středních škol na OA Vinohradská, Mistrovství ČR žáků středních škol, Májového turnaje na OA Hovorčovická, mezinárodní internetové soutěže Intersteno a mistrovství světa ve zpracování textu v belgickém Gentu
  • na pražské soutěži ve wordprocessingu vyhrála Monika Chládková, na 2. místě skončila Lucie Hejtmánková, na 3. místě Tereza Vojtěchová a na 4. místě Lucie Hamplová
  • v prosinci 2012 vyhrál Lukáš Švec pražskou Mikulášskou soutěž pro studenty 2. ročníků na OA Dušní
  • v prosinci 2012 na Mistrovství ČR open ve zpracování textu vyhrála titul mistryně republiky v disciplíně wordprocessing Lucie Hejtmánková, Monika Chládková vybojovala stříbrnou medaili, Lucie Hamplová získala bronzovou medaili; vyučující a trenér Petr Hais získal 6 zlatých medailí v disciplínách opis, diktát, wordprocessing, real-time diktát, fonotypie a kombinace a 1 stříbrnou medaili v korektuře textu; vyučující Petr Manda vybojoval 5. místo v disciplíně wordprocessing
  • v dubnu 2013 na Mistrovství ČR žáků středních škol ve zpracování textu vybojovala Tereza Vojtěchová stříbrnou medaili, Monika Chládková bronzovou medaili, Lucie Hejtmánková obsadila 5. místo a Lucie Hamplová 7. místo (všechny v disciplíně wordprocessing); Richard Stiebal obsadil 14. místo v korektuře textu
  • v červenci 2013 na Mistrovství světa ve zpracování textu vybojovala v kategorii juniorů stříbrnou medaili v disciplíně wordprocessing Lucie Hejtmánková, 4. místo obsadila v téže disciplíně Tereza Vojtěchová a 5. místo Lucie Hamplová; vyučující Petr Hais vybojoval 2 zlaté medaile (diktát a kombinace) a 1 bronzovou medaili ve vícejazyčném diktátu, vyučující Petr Manda obsadil 12. místo v disciplíně wordprocessing

Ekonomické soutěže

  • vědomosti z účetnictví a ekonomiky studenti využili v celopražské ekonomické soutěži obchodních akademií, v soutěži Holešovická šibenice a v soutěži IT ZEUS
  • Celopražská ekonomická soutěž OA – tým Dominika Moravcová, Aneta Jerglová, Zoltán Bán – 2. místo
  • Holešovická šibenice – Dominika Moravcová, Kristýna Žáková – 5. a 6. místo
  • IT ZEUS – tým Lucie Chábová a Kateřina Skokanová – 1. místo

Jazykové olympiády

  • v krajském kolem olympiády z ruského jazyka obsadil v I. kategorii 1. místo Dominik David, na 3. místě byl Jiří Čermák; ve II. kategorii vyhrál Lukáš Arazim a 2. místo obsadila Jitka Buriánková
  • v republikovém kole olympiády z ruského jazyka obsadil v I. kategorii 7. místo Dominik David a ve II. kategorii vyhrál Lukáš Arazim

Sportovní soutěže

  • naši sportovci se zúčastnili futsalové ligy (chlapci a dívky), florbalu (ch, d), basketbalu (d), stolního tenisu (ch), házené (ch, d), badmintonu (ch, d), frisbee (smíšená družstva)
  • za největší úspěch lze považovat výborné 2. místo florbalistů na turnaji O pohár VŠFS; mezi další úspěchy patří i 4. místo dívek i chlapců v badmintonu a ve frisbee a semifinálová účast ve futsalové lize a v basketbalu

Kam dál?

Školní rok 2015/2016

Soutěže ve zpracování textu na počítači

naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, mistrovství republiky open v Litovli, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků...
Prohlédnout si článek

Školní rok 2014/2015

Soutěže ve zpracování textu na počítači

naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, mistrovství republiky open v Olomouci, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, pražského Vánočního turnaje na OA Dušní, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo...
Prohlédnout si článek

Školní rok 2012/2013

Soutěže ve zpracování textu na počítači

naši studenti se zúčastnili celorepublikové soutěže pro studenty 2. ročníků Šenovský datel, pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, soutěže ZAV Hodonín, Mikulášské soutěže a Vánočního turnaje na OA Dušní, Mistrovství ČR open ve zpracování...
Prohlédnout si článek

Školní rok 2013/2014

Soutěže ve zpracování textu na počítači

naši studenti se zúčastnili pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, soutěže ZAV Hodonín, pražské Mikulášské soutěže na OA Dušní, pražského Vánočního turnaje na OA Dušní, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola...
Prohlédnout si článek

Soutěže a olympiády

Naši studenti obsazují na různých soutěžích a olympiádách přední místa, a to i v celorepublikovém měřítku.

Další podrobnosti teprve připravujeme...

Prohlédnout si článek