Zájmové aktivity

Zájmové aktivity


Kam dál?

FotoKlub

Zájemci o práci ve fotokroužku, kteří se chtějí podílet na fotodokumentaci školy, se mohou hlásit v kabinetu č. 108 u prof. Rejkové, kde dostanou podrobnější informace.

Prohlédnout si článek

Klub mladých diváků

Další představení KMD pro studenty 3. a 4. ročníků se koná 29. 2. v divadle Kolowrat. Jdeme na představení Don Juan od Tirso de Moliny.

V. Pavlíček

Prohlédnout si článek

Školní knihovna

Školní knihovna obsahuje nejen doporučenou četbu, ale také prózu i poezii či odbornou literaturu (např. příručky dějepisné, zeměpisné, lingvistické, literární atd.) mimo seznam doporučených knih na češtinu. V omezené míře se najdou též knihy cizojazyčné. Fond knih je průběžně doplňován.

Provoz...
Prohlédnout si článek

Spolek Herold

V letošním roce připravujeme hru ukrajinského dramatika N. V. Gogola Revizor. Po zářijovém tradičním konkurzu zkoušíme každé úterní odpoledne se studenty ochotníky od prvého do čtvrtého ročníku v počtu cca 20 lidí a připravujeme se na lednovou premiéru.

Atmosféra...
Prohlédnout si článek

Turistický kroužek

Turistický kroužek vznikl nenásilně ve Vysokých Tatrách, kam se na začátku října roku 2013 vydala banda nadšenců z různých ročníků naší obchodky. Bylo to tam moc pěkné a fajn, a tak jsme se rozhodli, že takových akcí budeme podnikat víc.

Rád poznáváš nová místa? Rád cestuješ? Chodíš po...
Prohlédnout si článek

Herold news

Přečtěte si náš časopis Herold news vytvořený studenty! 

Můžete se těšit na články z ekonomického, politického, ale i módního a sportovního prostředí. Každé vydání má svou ikonickou titulní fotografii, na které jsou vyfoceni studenti naší školy. Vydáváme každé 2 měsíce, tak...
Prohlédnout si článek