Zájmové aktivity

Zájmové aktivity


Kam dál?

FotoKlub

I v tomto školním roce pokračuje ve své činnosti fotografický kroužek, scházíme se v pondělí 14:00 až 15:00 v učebně 105. 

Kroužek je pro všechny, kdo rádi fotí a chtěli by se ve své tvorbě zdokonalit. Kromě samotného fotografování používáme program Zoner Photo Studio...
Prohlédnout si článek

Klub mladého diváka

Vážení studenti, milovníci divadelního umění,

jako každoročně vás zvu v rámci klubu mladého diváka, v nabídce jsou 3 představení do různých pražských divadel za 350 korun, posléze je možné rozšíření. Těším se na viděnou v hledištích pražských divadel.

Přečtěte si...
Prohlédnout si článek

Školní knihovna

Školní knihovna obsahuje nejen doporučenou četbu, ale také prózu i poezii či odbornou literaturu (např. příručky dějepisné, zeměpisné, lingvistické, literární atd.) mimo seznam doporučených knih na češtinu. V omezené míře se najdou též knihy cizojazyčné. Fond knih je průběžně doplňován.

Provoz...
Prohlédnout si článek

Spolek Herold

Divadelní spolek Herold v letošní sezóně 2020/2021 nacvičuje 3 zdramatizované povídky A. P. Čechova Kýchnutí, Otec a Něžný tvor. Scházíme se pravidelně každé úterý od 8. září, kdy proběhl konkurz.

Premiéra v divadle Mana je naplánována na 28. ledna 2021...
Prohlédnout si článek

Turistický kroužek

Turistický kroužek vznikl nenásilně ve Vysokých Tatrách, kam se na začátku října roku 2013 vydala banda nadšenců z různých ročníků naší obchodky. Bylo to tam moc pěkné a fajn, a tak jsme se rozhodli, že takových akcí budeme podnikat víc.

Rád poznáváš nová místa? Rád cestuješ? Chodíš po...
Prohlédnout si článek