Zájmové aktivity

Zájmové aktivity


Kam dál?

FotoKlub

V tomto školním roce pokračuje ve své činnosti fotografický kroužek, scházet se budeme dle domluvy. 

Kroužek je pro všechny, kdo rádi fotí a chtěl by se ve své tvorbě zdokonalit. Kromě samotného fotografování používáme program Zoner Photo Studio k následným úpravám...
Prohlédnout si článek

Klub mladého diváka

Vážení studenti, milovníci divadelního umění,

jako každoročně vás zvu v rámci klubu mladého diváka na 6 představení různých žánrů do různých pražských divadel. Cena zůstává stejná jako loni, tj. 640 korun. Těším se na viděnou v hledištích pražských divadel.

Přečtěte...
Prohlédnout si článek

Školní knihovna

Školní knihovna obsahuje nejen doporučenou četbu, ale také prózu i poezii či odbornou literaturu (např. příručky dějepisné, zeměpisné, lingvistické, literární atd.) mimo seznam doporučených knih na češtinu. V omezené míře se najdou též knihy cizojazyčné. Fond knih je průběžně doplňován.

Provoz...
Prohlédnout si článek

Spolek Herold

Letos jsme nacvičili komedii Studujeme za školou, všechna divadelní představení už proběhla.

V přiloženém dokumentu si můžete přečíst zavzpomínání naší bývalé paní profesorky Marie Fronkové na dvacetiletí s divadelním spolkem Herold. 

Prohlédnout si článek

Turistický kroužek

Turistický kroužek vznikl nenásilně ve Vysokých Tatrách, kam se na začátku října roku 2013 vydala banda nadšenců z různých ročníků naší obchodky. Bylo to tam moc pěkné a fajn, a tak jsme se rozhodli, že takových akcí budeme podnikat víc.

Rád poznáváš nová místa? Rád cestuješ? Chodíš po...
Prohlédnout si článek