Zájmové aktivity

Zájmové aktivity


Kam dál?

FotoKlub

V tomto školním roce pokračuje ve své činnosti fotografický kroužek, scházet se budeme dle domluvy. 

Kroužek je pro všechny, kdo rádi fotí a chtěl by se ve své tvorbě zdokonalit. Kromě samotného fotografování používáme program Zoner Photo Studio k následným úpravám...
Prohlédnout si článek

Klub mladého diváka

Vážení studenti, milovníci divadelního umění,

jako každoročně vás zvu v rámci klubu mladého diváka na 6 představení různých žánrů do různých pražských divadel. Cena zůstává stejná jako loni, tj. 640 korun. Těším se na viděnou v hledištích pražských divadel.

Přečtěte...
Prohlédnout si článek

Školní knihovna

Školní knihovna obsahuje nejen doporučenou četbu, ale také prózu i poezii či odbornou literaturu (např. příručky dějepisné, zeměpisné, lingvistické, literární atd.) mimo seznam doporučených knih na češtinu. V omezené míře se najdou též knihy cizojazyčné. Fond knih je průběžně doplňován.

Provoz...
Prohlédnout si článek

Spolek Herold

Konkurz do divadelního kroužku Herold se bude konat v úterý 10. září od 13:50 hodin v učebně 210. Zkoušky budou probíhat pravidelně každé úterý od 14:15 do cca 16:00 hodin. 

Letos budeme nacvičovat komedii Studujeme za školou. Vítáme všechny, kteří nezkazí legraci...
Prohlédnout si článek

Turistický kroužek

Turistický kroužek vznikl nenásilně ve Vysokých Tatrách, kam se na začátku října roku 2013 vydala banda nadšenců z různých ročníků naší obchodky. Bylo to tam moc pěkné a fajn, a tak jsme se rozhodli, že takových akcí budeme podnikat víc.

Rád poznáváš nová místa? Rád cestuješ? Chodíš po...
Prohlédnout si článek