Školní rok 2012/2013

Soutěže ve zpracování textu na počítači

• naši studenti se zúčastnili celorepublikové soutěže pro studenty 2. ročníků Šenovský datel, pražské soutěže ve wordprocessingu na OA Hovorčovická, soutěže ZAV Hodonín, Mikulášské soutěže a Vánočního turnaje na OA Dušní, Mistrovství ČR open ve zpracování textů, pražské soutěže v korektuře textu na OA Krupkovo náměstí, pražského kola mistrovství žáků středních škol na OA Vinohradská, Mistrovství ČR žáků středních škol, Májového turnaje na OA Hovorčovická, mezinárodní internetové soutěže Intersteno a mistrovství světa ve zpracování textu v belgickém Gentu
  • na pražské soutěži ve wordprocessingu vyhrála Monika Chládková, na 2. místě skončila Lucie Hejtmánková, na 3. místě Tereza Vojtěchová a na 4. místě Lucie Hamplová
  • v prosinci 2012 vyhrál Lukáš Švec pražskou Mikulášskou soutěž pro studenty 2. ročníků na OA Dušní
  • v prosinci 2012 na Mistrovství ČR open ve zpracování textu vyhrála titul mistryně republiky v disciplíně wordprocessing Lucie Hejtmánková, Monika Chládková vybojovala stříbrnou medaili, Lucie Hamplová získala bronzovou medaili; vyučující a trenér Petr Hais získal 6 zlatých medailí v disciplínách opis, diktát, wordprocessing, real-time diktát, fonotypie a kombinace a 1 stříbrnou medaili v korektuře textu; vyučující Petr Manda vybojoval 5. místo v disciplíně wordprocessing
  • v dubnu 2013 na Mistrovství ČR žáků středních škol ve zpracování textu vybojovala Tereza Vojtěchová stříbrnou medaili, Monika Chládková bronzovou medaili, Lucie Hejtmánková obsadila 5. místo a Lucie Hamplová 7. místo (všechny v disciplíně wordprocessing); Richard Stiebal obsadil 14. místo v korektuře textu
  • v červenci 2013 na Mistrovství světa ve zpracování textu vybojovala v kategorii juniorů stříbrnou medaili v disciplíně wordprocessing Lucie Hejtmánková, 4. místo obsadila v téže disciplíně Tereza Vojtěchová a 5. místo Lucie Hamplová; vyučující Petr Hais vybojoval 2 zlaté medaile (diktát a kombinace) a 1 bronzovou medaili ve vícejazyčném diktátu, vyučující Petr Manda obsadil 12. místo v disciplíně wordprocessing

Ekonomické soutěže

• vědomosti z účetnictví a ekonomiky studenti využili v celopražské ekonomické soutěži obchodních akademií, v soutěži Holešovická šibenice a v soutěži IT ZEUS
  • Celopražská ekonomická soutěž OA – tým Dominika Moravcová, Aneta Jerglová, Zoltán Bán – 2. místo
  • Holešovická šibenice – Dominika Moravcová, Kristýna Žáková – 5. a 6. místo
  • IT ZEUS – tým Lucie Chábová a Kateřina Skokanová – 1. místo

Jazykové olympiády

• v krajském kolem olympiády z ruského jazyka obsadil v I. kategorii 1. místo Dominik David, na 3. místě byl Jiří Čermák; ve II. kategorii vyhrál Lukáš Arazim a 2. místo obsadila Jitka Buriánková
  • v republikovém kole olympiády z ruského jazyka obsadil v I. kategorii 7. místo Dominik David a ve II. kategorii vyhrál Lukáš Arazim

Sportovní soutěže

• naši sportovci se zúčastnili futsalové ligy (chlapci a dívky), florbalu (ch, d), basketbalu (d), stolního tenisu (ch), házené (ch, d), badmintonu (ch, d), frisbee (smíšená družstva)
  • za největší úspěch lze považovat výborné 2. místo florbalistů na turnaji O pohár VŠFS; mezi další úspěchy patří i 4. místo dívek i chlapců v badmintonu a ve frisbee a semifinálová účast ve futsalové lize a v basketbalu