1. ročníky 2020/2021

Informace pro 1. ročníky – školní rok 2020/2021

Na tuto stránku budeme průběžně doplňovat důležité informace. Výsledky přijímacího řízení, informace pro přijaté a nepřijaté uchazeče a další důležité informace naleznete v aktualitách

Rozřazovací test

Prosíme přijaté uchazeče, aby nejpozději v den odevzdání zápisového lístku vyplnili online rozřazovací test z anglického jazyka. Na vypracování testu si vyhraďte 60 minut. Pracujte prosím samostatně, výsledek testu slouží jako pomocné kritérium při rozřazení do skupin podle úrovně znalostí. Podle výsledku testu si budete v 1. ročníku kupovat učebnici, která bude odpovídat Vaší úrovni znalostí.

Adaptační soustředění

Třída 1A a 1B pojede ve dnech 2.–3. 9., třída 1C a 1D ve dnech 3.–4. 9. 2020. Veškeré podrobnosti naleznete v přiloženém dokumentu.

Doporučené učebnice

Seznam doporučených učebnic pro jednotlivé obory najdete v příloze. Upozorňujeme na skutečnost, že je nutné aktuální platné vydání uvedené u jednotlivých učebnic! Pro školní vzdělávací program EVA (Ekonomická vzdělávací alternativa) platí učebnice z oboru ekonomické lyceum.

ISIC – mezinárodní identifikační průkaz studenta

ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující statut studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy.

Ve škole je zaveden docházkový systém osob, kde si každý student registruje kartou ISIC nejen svůj příchod a odchod ze školy, ale pomocí karty ISIC si otevírá vstupní dveře do budovy. Karta slouží studentovi ke vstupu po celou dobu studia.

Dole v příloze naleznete dokument s důležitými informacemi o platbě, fotografii apod. 

Nemáte-li k dispozici žádost o vystavení karty ISIC, stahněte si ji dole z přílohy, na výběr je i editovatelná forma pdf. 

Podrobnější informace pro držitele průkazu ISIC – viz http://www.isic.cz/prukazy/prukaz-isic/

Informace ke stravování

Stravování je zajištěno ve školní jídelně ZŠ Praha 10, Kodaňská 16, podrobnější informace naleznete v dokumentu dole v příloze. V případě zájmu o stravování vyplňte prosím elektronickou přihlášku na stránkách Školní jídelny Kodaňská. Na uvedené stránce naleznete také všechny informace ke stravování. Cena oběda pro žáka je 33 Kč za oběd.

Nástup prvních ročníků je v úterý 1. září 2020 v 7:30 hodin v budově školy. 


Dokumenty ke stažení

Název souboruVelikostTyp
Doporučené učebnice – obor Ekonomické lyceum17 kBdocxuložit ▼
Doporučené učebnice – obor Obchodní akademie15 kBdocxuložit ▼
Žádost o vystavení ISIC90 kBpdfuložit ▼
Žádost o vystavení ISIC – editovatelná526 kBpdfuložit ▼
Informace o kartě ISIC pro rodiče2 MBpdfuložit ▼
Informace ke stravování ve školní jídelně59 kBdocxuložit ▼
Informace k adaptačnímu soustředění15 kBdocxuložit ▼